Wieczór kawalerski – trzy niebanalne pomysły

Aby zorganizowany przez kolegów (albo świadka) wieczór kawalerski mógł okazać się sukcesem, trzeba go dobrze zaplanować. Warto wyjść poza schematy i znaleźć naprawdę ciekawą formę rozrywki, która nie zostanie zapomniana przez lata. Oto kilka ciekawych opcji.

Strzelanie z broni maszynowej

Odbywa się ono oczywiście na strzelnicy. Wszyscy uczestnicy zostają najpierw zapoznani z bronią oraz postawami strzeleckimi, a następnie oddają kilkadziesiąt strzałów z różnych rodzajów broni. Jest to wspaniała opcja dla przyszłego Pana Młodego, który interesuje się militariami i jeszcze nigdy nie miał szansy być na strzelnicy albo wręcz przeciwnie – jedynie doskonali swoje umiejętności. Jego znajomi mogli będą ze sobą rywalizować, co na pewno będzie ciekawym sposobem na wspólne spędzenie czasu. Mężczyznom niepotrzebne są bowiem rozmowy – potrzebna jest im akcja. Oczywiście taką atrakcję można zorganizować w wybranej strzelnicy (na terenie całej Polski). Ważny jest zawsze wstęp teoretyczny i zapoznanie się z wszystkimi zasadami bezpieczeństwa (obowiązującymi w danym obiekcie). W wyznaczonym czasie wykorzystana zostanie broń o różnym kalibrze (pistolety i karabiny automatyczne). Przez cały czas nad przebiegiem działań czuwał będzie instruktor, który w razie potrzeby udzieli cennych rad. Wizyta na strzelnicy jest pomysłem oryginalnym, gwarantuje niezapomniane przeżycia i nie wyklucza późniejszego świętowania także w innym miejscu, np. klubie.

Lot w tunelu aerodynamicznym

Jest to atrakcja tak nietuzinkowa, że nie zostanie zapomniana chyba nigdy. Trwa krótko (zazwyczaj dwa loty po 90 sekund), ale budzi ogromne emocje. Jest to świetny pomysł dla osób, które:
– pasjonują się lotnictwem,
– chcą poznać uczucie wolnego spadania,
– są śmiałe i lubią nowe doznania,
– lubią nietypowo spędzać czas ze swoimi znajomymi.

Najpierw instruktor przeprowadza krótkie szkolenie, na którym uczestnicy poznają zasady realizacji i uczą się przyjmować odpowiednią pozycję (która jest kluczowa w czasie lotu). Później zakłada się specjalny kombinezon, kask, zatyczki do uszu i okulary ochronne. Aerotunel jest symulatorem wolnego spadania, czyli uczucia które towarzyszy w czasie skoku ze spadochronem. Dzięki tunelowi efekt ten można osiągnąć wznosząc się zaledwie na kilka metrów w górę. W tubie zainstalowany jest wentylator,który potrafi wytworzyć strumień powietrza o prędkości około 300 km/h. Strumień ten umożliwia pokonanie grawitacji i unosi uczestnika lotu nawet do kilku metrów w górę. Jest to naprawdę niesamowite uczucie. Podczas lotu w tunelu obecny jest instruktor, który pomoże przyjąć odpowiednią pozycję i wznieść się do góry, a sam tunel zawsze posiada niezbędne certyfikaty i aktualne przeglądy techniczne (można o to zapytać). Dlatego też wszystko jest bezpieczne. Takie przeżycie wprawi w dobry humor na resztę wieczoru, a co można zrobić z tą resztą?

TramParty w Krakowie

Do opisanych wyżej, niestandardowych atrakcji dołączyć można kolejną, jaką proponuje fanom ciekawych imprez Kraków. Jest to wieczór kawalerski w tramwaju. Brzmi dziwnie? I tak powinno być, bo sam tramwaj jest bardzo nietypowy. Wypełniony jest kolorowymi światłami, dymem i wybraną muzyką. Można wejść do niego po czerwonym dywanie, a otwarty jest tylko dla wybranej grupy osób. Taka prywatna impreza w poruszającym się po ulicach Krakowa pojeździe, zostawi w pamięci niezatarte wrażenie. Ekipa organizująca tramwajową imprezę zadba o wszystkie szczegóły i wypełni różne wymagania świadka. Przyszły Pan Młody na pewno nie zapomni takiego wieczoru jeszcze wiele lat po swoim ślubie.

źródło: http://trampartykrakow.com/5-niezawodnych-sposobow-wieczor-kawalerski/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *